• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

VIP Üyelik Başvuru

İlginize teşekkürler hocam sizi önce bir tanıyalım anladığım kadarıyla murat abinin tavsiyesi - referansı ile gelmişsiniz. Bize Kendinizi tanıtın neler yapıyorsunuz vs. anlatın tanıyalım sizi :) Ayrıca vip üyelik alarak bizi memnun etmiş olursunuz hem sitemize bir nebze katkıda bulunmuş olursunuz.
Kardeşim selam, rica ederiz. Biz ref5 ekibinde mod, admin vs olarak devam ediyorduk. bitirmediğimiz bir dostluğumuz var.
ben ticaret ile uğraşırım, @se7en herşeyden anlar, adil bir moddur :) ben kayseriliyim @hakan da öyle. daha detaylı bilgi varsa öm den yazabilirsin :)
vip alalım kardeşim destek olalım, sen bana hesap no vs gönder nasıl dersen, selamlar.

Kardeşim selam, rica ederiz. Biz ref5 ekibinde mod, admin vs olarak devam ediyorduk. bitirmediğimiz bir dostluğumuz var.
ben ticaret ile uğraşırım, @Se7eN herşeyden anlar, adil bir moddur :) ben kayseriliyim @hakan da öyle. daha detaylı bilgi varsa öm den yazabilirsin :)
vip alalım kardeşim destek olalım, sen bana hesap no vs gönder nasıl dersen, selamlar.
Mod mu? Yazık emeklerime. :D

Konuyu baltalamamak için susuyorum. ;)

Tekrardan vip üyelik ve site hayırlı olsun. :)

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici
Vip üyelik nasıl alınıyor sitede yeniyim yardımcı olurmusunuz
Tabikide vip üye alımı açıktır şuan sadece 1 aylık ödeme alıyoruz ödeme yönteminizi yazarsanız ona göre işlemleri gerçekleştiririz

ata123

Banlı Kullanıcı / Yasaklanmış Üye
Siktir Edilmiş
Selam Arkadaslar PayPal yokmu? yurdisindan bizim icin daha kolay. Bu konuda yardimci olsaniz.