• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Moderatör / Site Yetkilisi Alınacaktır.

şartları sağlıyormusunuz ?
Crack olarak fazla bilgim yok diğer konularda sağlıyorum zaten kendime ait çok forum oldu. Ve birsürü forumda da görev yaptım o konuda sorun yok. İstersen deneme mod yap veya yapma farketmez. Konu açmakta sıkıntı yok benim adıma ben birsürü hesap paylaşabilirim günlük olarak :)

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici
Crack olarak fazla bilgim yok diğer konularda sağlıyorum zaten kendime ait çok forum oldu. Ve birsürü forumda da görev yaptım o konuda sorun yok. İstersen deneme mod yap veya yapma farketmez. Konu açmakta sıkıntı yok benim adıma ben birsürü hesap paylaşabilirim günlük olarak :)
tamam başlayın paylaşımlarınıza kendinizi gösterin sitede çok boş kategori var hepsine konu açılması gerek zaten performansınız üst düzey görüldüğü zaman yetki verilecektir

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici
moderator olabilirim , iptv ve sentry konusunda biraz bilgim var elimden geldiğince yardımcı olmaya ve paylaşım yapmaya çalışırım takdir sizin.
Teşekkürler ilgi ve alakanızdan dolayı sitemize ne kadar destek gelirse o kadar çabuk gelişir moderatör ihtiyacımız bulunmakta dilerseniz çalışmalarınıza başlayın yetkiniz verilecektir. Performansa görede rütbeniz yükselecektir..

azrail

Config Master
Siktir Edilmiş
Teşekkürler ilgi ve alakanızdan dolayı sitemize ne kadar destek gelirse o kadar çabuk gelişir moderatör ihtiyacımız bulunmakta dilerseniz çalışmalarınıza başlayın yetkiniz verilecektir. Performansa görede rütbeniz yükselecektir..
düzgün doğru siteler çok az umarım faydamız olur maksat paylaşmak başlyorum ozaman

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici
düzgün doğru siteler çok az umarım faydamız olur maksat paylaşmak başlyorum ozaman
Bu site doğru yolda ilerliyor sadece desteği yok siz ve sizin gibiler destek verirlerse site en üst noktaya çıkar inşallah çıkacaktır. Desteğinizden dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici
Online sürem : 12-13 saat
Paylaşım yapabileceğim konular : Her şey.
Uğraştıklarım : Crack (Account/Hesap)
İlgi ve alakanıza teşekkürler paylaşımlarınıza başlayın yetkinizi verilecektir kendinizi kanıtlayın iyi forumlar :)

Moderatör veya Admin olabilirim ancak Crack ile ilgili hiçbir bilgim yok. Öğretirseniz öğrenirim, öğretmezseniz sadece Forumu küfürlerden, spamlardan temizlerim.(konu açarım açmasına da bu hesapları nerden bulacağımı bilmiyorum)

Newyork™®©

Founder and CEO
Yönetici